Mörner färglitografi 1800-tal
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HJALMAR MÖRNER (1794-1837). Färglitografi, 1800-tal, italiensk byfest, ca 230x330 mm (bildyta), insatt i passepartout.
Kuntoraportti
684377
Päivämäärä:
2019-10-02