Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
LISA JOHANSSON-PAPE, pallar, 2+2, "Fyrklöver", för Stockman AB, 1900-talets andra hälft, massiv furu, delvis betsade, sitthöjd 40 resp. 44 cm
Bruksslitage
684378
2019-10-03