Pallar furu

Pallar furu
Pallar furu
Pallar furu
Pallar furu
Pallar furu
Pallar furu
Pallar furu
Pallar furu

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

LISA JOHANSSON-PAPE, pallar, 2+2, "Fyrklöver", för Stockman AB, 1900-talets andra hälft, massiv furu, delvis betsade, sitthöjd 40 resp. 44 cm

Bruksslitage

684378

2019-10-03