Hörnskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanér i björk, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 188, bredd ca 82, maximalt djup ca 68,5 cm
Smärre slitage, senare beslag, nyckel saknas
684385
2019-10-02