Marcel Jean

Marcel Jean
Marcel Jean
Marcel Jean
Marcel Jean
Marcel Jean
Marcel Jean

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARCEL JEAN (1900-1993): Tupp, signerad och numrerad 57/100, akvatintetsning, tryckt av Ateliers Georges Visat Paris, bildmått ca 39x30 cm, bladstorlek 66 x 50 cm.

Oramad, hanteringsveck i marginalen, fläck

684399

2019-10-08