Marcel Jean
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARCEL JEAN (1900-1993): Tupp, signerad och numrerad 57/100, akvatintetsning, tryckt av Ateliers Georges Visat Paris, bildmått ca 39x30 cm, bladstorlek 66 x 50 cm.
Oramad, hanteringsveck i marginalen, fläck
684399
2019-10-08