Firma Svenskt Tenn skålar
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, skålar, 2 st, formgivna 2002 av Sebastian Schildt, tenn, invändigt med förgyllning, stämplade undertill med änglamärket samt. R11, höjd ca 7 resp. 9 cm, diamter ca 12 resp. 18 cm
Smärre slitage
684416
2019-10-01