Firma Svenskt Tenn skålar

Firma Svenskt Tenn skålar
Firma Svenskt Tenn skålar
Firma Svenskt Tenn skålar
Firma Svenskt Tenn skålar
Firma Svenskt Tenn skålar
Firma Svenskt Tenn skålar
Firma Svenskt Tenn skålar
Firma Svenskt Tenn skålar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, skålar, 2 st, formgivna 2002 av Sebastian Schildt, tenn, invändigt med förgyllning, stämplade undertill med änglamärket samt. R11, höjd ca 7 resp. 9 cm, diamter ca 12 resp. 18 cm

Smärre slitage

684416

2019-10-01