2 vaser Mona Morales Schildt Kosta
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MONA MORALES SCHILDT, vaser 2 st, Kosta 1960-tal, varav en vas ur serien Ventana, underfång i blått, Ventana-vasen med slipad dekor, signerade Kosta SS 5203 och Kosta SH 183/43, den större vasen även etikettmärkt, höjd 14 och 26 cm
Ventanavasen med smärre stötskada
684417
2019-11-10