Peter Klasen

Peter Klasen
Peter Klasen
Peter Klasen
Peter Klasen
Peter Klasen
Peter Klasen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER KLASEN (Tyskland, född 1935): Femme, signerad och numrerad, 86/100, ftryckt av Ateliers Georges Visat Paris, färgetsning, bildmått ca 37x28 cm

684429

2019-10-08