Skål Gunnar Cyrén Orrefors 1980-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR CYREN, skål, Orrefors 1980-tal, båtformad modell kallad "Snipa", underfång i blått, rosa och gult med slipad dekor av ränder, signerad Orrefors 4617-11 Gunnar Cyrén, höjd 11, längd 20 cm
684442
2019-11-10