Skål Gunnar Cyrén Orrefors 1980-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR CYREN, skål, Orrefors 1980-tal, båtformad modell kallad "Snipa", underfång i blått, rosa och gult med slipad dekor av ränder, signerad Orrefors 4617-11 Gunnar Cyrén, höjd 11, längd 20 cm

684442

2019-11-10