Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WILLIAM OLIVER (England, 1823-1901): Musselplockare, signerad W Oliver, olja på duk, 41x31 cm
Smärre skador i marginalen
684445
2019-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här