William Oliver oljemålning

William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WILLIAM OLIVER (England, 1823-1901): Musselplockare, signerad W Oliver, olja på duk, 41x31 cm

Smärre skador i marginalen

684445

2019-10-02