Graalvas Eva Englund Orrefors

Graalvas Eva Englund Orrefors
Graalvas Eva Englund Orrefors
Graalvas Eva Englund Orrefors
Graalvas Eva Englund Orrefors
Graalvas Eva Englund Orrefors
Graalvas Eva Englund Orrefors
Graalvas Eva Englund Orrefors
Graalvas Eva Englund Orrefors
Graalvas Eva Englund Orrefors
Graalvas Eva Englund Orrefors

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EVA ENGLUND, vas, Orrefors 1980-tal, Graal, dekor av blommor och blad i gult och blått, signerad Orrefors 9018530 Eva Englund 111, höjd 14,5 cm

684454

2019-11-10