Hyllsystem 1960-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLSYSTEM, 1960-tal, fanerat med palisander, 3 underskåp med luckor mått 120x60 cm, 3 skåp, varav en med barinredning och en med glasade skjutdörrar mått 120x55 cm, 3 bokhyllor mått 120x45 cm, 3 väggpaneler mått 120x60 cm, Cites-intyg medföljer
Bruksslitage, fanerskador, repor
684463
2019-10-07