Hyllsystem 1960-tal

Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

HYLLSYSTEM, 1960-tal, fanerat med palisander, 3 underskåp med luckor mått 120x60 cm, 3 skåp, varav en med barinredning och en med glasade skjutdörrar mått 120x55 cm, 3 bokhyllor mått 120x45 cm, 3 väggpaneler mått 120x60 cm, Cites-intyg medföljer

Bruksslitage, fanerskador, repor

684463

2019-10-07