Skulpturgrupp efter Clodion

Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURGRUPP, efter Clodion, 1800-talets slut, terracotta, höjd ca 54 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, lagningar

684502

2019-10-26