Hans-Agne Jakobsson blombord
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, blombord, 3 st, varav två med belysning, Markaryd, 1960-tal, koppar med zinkinredning, benställning i svartlackerad metall, höjd ca 48, 41,5x41,5 cm
Slitage och anlöpningar, mindre bucklor
684508
2019-10-03