Figuriner delvis brons

Figuriner delvis brons
Figuriner delvis brons
Figuriner delvis brons
Figuriner delvis brons
Figuriner delvis brons
Figuriner delvis brons

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 4 st, 18/1900-tal, brons och patinerad metall, bl a Lindhart, höjd inkl socklar ca 10-16 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

684510

2019-10-26