Steiff 1920/30-tal

Steiff 1920/30-tal
Steiff 1920/30-tal
Steiff 1920/30-tal
Steiff 1920/30-tal
Steiff 1920/30-tal
Steiff 1920/30-tal
Steiff 1920/30-tal
Steiff 1920/30-tal
Steiff 1920/30-tal
Steiff 1920/30-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEIFF, lamm, 1920/30-tal, klädsel delvis i plysch, ögon i glas, hjul i trä, höjd ca 17 cm
PROVENIENS: Stopalo

Knapp i öra finns, flagga saknas, smärre slitage

684511

2019-10-26