Oljemålning Thomas Strömdahl

Oljemålning Thomas Strömdahl
Oljemålning Thomas Strömdahl
Oljemålning Thomas Strömdahl
Oljemålning Thomas Strömdahl
Oljemålning Thomas Strömdahl
Oljemålning Thomas Strömdahl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

THOMAS STRÖMDAHL (född 1952): Gårdsmotiv med träd, signerad T. Strömdahl, olja på duk, ca 37 x 45 cm

684513

2019-10-01