Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNSPIS, 1800-talets slut, bemålad plåt, 3 plattor, bakugn, mätkt SPN 1889, höjd exkl skorsten ca 15, 30x25 cm, 10 tillbehör medföljer
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage
684514
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här