Skåp i björk

Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1900-talets andra hälft, stomme i björk, märkt Karl Ruters, Nässjö, 4 skåpluckor, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd ca 138, 100x50 cm

Bruksslitage

684515

2019-10-01