Skyltdocka 1900-talets första hälft

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKYLTDOCKA, 1900-talets första hälft, mekanisk, papiermaché och massa, föreställande skoputsare, höjd inkl sockel ca 61 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ej funktionstestad, ytskador

684520

2019-10-26