Sängbord 1 par jugend

Sängbord 1 par jugend
Sängbord 1 par jugend
Sängbord 1 par jugend
Sängbord 1 par jugend
Sängbord 1 par jugend
Sängbord 1 par jugend
Sängbord 1 par jugend
Sängbord 1 par jugend

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första kvartal, jugend, dkivaor marmor, sarg med låda, undre del med dörrlucka, bemålade, höjd ca 76, 43x43 cm

Senare bemålade, en skiva med lagning

684525

2019-10-02