Ingemar Thillmark, soffa
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
INGEMAR THILLMARK, OPE, soffa, 3-sits, 1960-tal, löstagbara plymåer med skinnklädsel, djuphäftade, ben i mahogny, sitthöjd ca 42, längd ca 193 cm
Brukslitage/patina, vissa dynor med delvis torkad stoppning,
684533
2019-10-02