Ingemar Thillmark, soffa

Ingemar Thillmark, soffa
Ingemar Thillmark, soffa
Ingemar Thillmark, soffa
Ingemar Thillmark, soffa
Ingemar Thillmark, soffa
Ingemar Thillmark, soffa
Ingemar Thillmark, soffa
Ingemar Thillmark, soffa
Ingemar Thillmark, soffa
Ingemar Thillmark, soffa

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGEMAR THILLMARK, OPE, soffa, 3-sits, 1960-tal, löstagbara plymåer med skinnklädsel, djuphäftade, ben i mahogny, sitthöjd ca 42, längd ca 193 cm

Brukslitage/patina, vissa dynor med delvis torkad stoppning,

684533

2019-10-02