Figurin lergods

Figurin lergods
Figurin lergods
Figurin lergods
Figurin lergods
Figurin lergods
Figurin lergods
Figurin lergods
Figurin lergods
Figurin lergods
Figurin lergods

Klubbat för:

8 800 SEK

1 000 SEK

FIGURIN, 1900-talets första hälft, lergods, föreställande sittande tomte, total höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nagg, färgbortfall

684540

2019-10-26