Klubbat för:
8 800 SEK
1 000 SEK
FIGURIN, 1900-talets första hälft, lergods, föreställande sittande tomte, total höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo
Nagg, färgbortfall
684540
2019-10-26