Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICK, BÄGARE, SNUSDOSA, SALTKAR, TESIL, 55 dlr., silver, total vikt exkl. tesil och kniv, vikt ca 1133 g

Gravyr, dosa med lagningar, slitage

684561

2019-10-03