Pelarbord stol

Pelarbord stol
Pelarbord stol
Pelarbord stol
Pelarbord stol
Pelarbord stol
Pelarbord stol
Pelarbord stol
Pelarbord stol
Pelarbord stol
Pelarbord stol

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD, PINNSTOL, för barn, omkring 1900, imitationsbemålade, bordets mått höjd ca 48, 60x40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, färgbortfall

684569

2019-10-26