Byrå Gemla

Byrå Gemla
Byrå Gemla
Byrå Gemla
Byrå Gemla
Byrå Gemla
Byrå Gemla
Byrå Gemla
Byrå Gemla
Byrå Gemla
Byrå Gemla

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEMLA, byrå, för barn, 1900-talets första hälft, björk, etikettmärkt, höjd ca 76, 55x32 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage

684570

2019-10-26