Leksakshäst 1900-talets början

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

LEKSAKSHÄST, 1900-talets början, skulpterat och bemålat trä, hjulförsedd bottenplatta, höjd 49 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, färgbortfall

684576

2019-10-26