Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
LEKSAKSHÄST, 1900-talets början, skulpterat och bemålat trä, hjulförsedd bottenplatta, höjd 49 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador, färgbortfall
684576
2019-10-26