Ernfried Wahlqvist, Stockholmsvy

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Stockholmsvy, monogramsignerad, olja på pannå, ca 21x29 cm

Fläckar

684577

2019-10-28