Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Gul komposition, signerad och daterad Tage Hedqvist -55, olja på duk, ca 27x45 cm

Kuntoraportti

Något lös i ram

684583

Päivämäärä:

2019-10-03