Tage Hedqvist oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Gul komposition, signerad och daterad Tage Hedqvist -55, olja på duk, ca 27x45 cm
Kuntoraportti
Något lös i ram
684583
Päivämäärä:
2019-10-03