Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, djuphäftade knappar, klädd i gul blandtextil, stomme i furu, fanerad i mahogny, längd ca 165, sitthöjd ca 40
Smärre bruksslitage, fläck, smuts
684589
2019-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här