Buktalardocka

Buktalardocka
Buktalardocka
Buktalardocka
Buktalardocka
Buktalardocka
Buktalardocka
Buktalardocka
Buktalardocka

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUKTALARDOCKA, 1900-talets första hälft, stomme delvis i trä, stoppad kropp, huvud och fötter i polykromt bemålat trä, längd ca 120 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, färgbortfall

684592

2019-10-26