Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PIPA, PIPHUVUDEN, 2 st, sjöskumm i form av liggande kvinnofigur resp skulpterat trä, varav ett med silverbeslag, pipans längd ca 12,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage
684596
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här