Pipa piphuvuden

Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden
Pipa piphuvuden

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIPA, PIPHUVUDEN, 2 st, sjöskumm i form av liggande kvinnofigur resp skulpterat trä, varav ett med silverbeslag, pipans längd ca 12,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage

684596

2019-10-26