Einar Jolin litografier

Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976) (3): Stilleben samt stockholmsvyer, signerade, 200/360, färglitografier, bladmått ca 75x53 cm, oramde

684598

2019-10-03