Cigarettautomat askkopp

Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp
Cigarettautomat askkopp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTAUTOMAT, ASKKOPP, 1900-talets första hälft, metall i form av fågel som plockar upp en cigarett resp ridstövel med sporre, höjd ca 27 resp 16,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Fågeln med skadad näbb

684601

2019-10-26