Vägglystrar gustaviansk stil

Vägglystrar gustaviansk stil
Vägglystrar gustaviansk stil
Vägglystrar gustaviansk stil
Vägglystrar gustaviansk stil
Vägglystrar gustaviansk stil
Vägglystrar gustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, för 2 ljus vardera, stomme i mässing, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 47 cm
PROVENIENS: Stopalo

684606

2019-11-24