Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1800-tal, rokokostil, förgylld, skuren dekor o pastellage, ca 132x49 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador
684611
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här