Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, rokokostil, förgylld, skuren dekor o pastellage, ca 132x49 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

684611

2019-11-24