Emil Zoir oljemålning

Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL ZOIR (1861-1936): Bergslandskap, sannolikt från Norrland, signerad Emil Zoir, daterad 09, olja på duk, ca 72x117 cm

684612

2019-10-02