Jean-Baptiste Greuze etsning

Jean-Baptiste Greuze etsning
Jean-Baptiste Greuze etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARSTICK, etsning, graverad av Jean Massard efter original av Jean-Baptiste Greuze, "La Mere Bien Aimée"(1775), ca 55x65 cm

Skador, fläckar

684618

2019-10-02