Annika v. Hausswolff & Johan Zetterquist serigrafi
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANNIKA VON HAUSSWOLFF & JOHAN ZETTERQUIST (samtida): Komposition med kvinna med motorsåg och drake, monogramsignerad AvH + JZ, daterad 2006, numrerad 6/100, färgserigrafi, bladmått ca 64x50 cm
Ej examinerad ur ramen
684621
2019-10-02