Annika v. Hausswolff & Johan Zetterquist serigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNIKA VON HAUSSWOLFF & JOHAN ZETTERQUIST (samtida): Komposition med kvinna med motorsåg och drake, monogramsignerad AvH + JZ, daterad 2006, numrerad 6/100, färgserigrafi, bladmått ca 64x50 cm

Ej examinerad ur ramen

684621

2019-10-02