Kolonnskåp 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KOLONNSKÅP, 1800-talets andra hälft, svartlackerat, kinesiserande dekor i guld, höjd ca 158, diameter 57 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Sprickor, ytskador
684626
2019-11-24