Kolonnskåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-talets andra hälft, svartlackerat, kinesiserande dekor i guld, höjd ca 158, diameter 57 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Sprickor, ytskador

684626

2019-11-24