Vitrinskåp/ dockskåp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP/ DOCKSKÅP, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, kinesiserande dekor, underdel med bakomliggande hyllor och låda, höjd ca 230, 108x50 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skadad nyckel medföljer, ytskador, omarbetat, ett sidoglas skadat
684629
2019-11-24