Kommod 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

KOMMOD, 1800-talets andra hälft, betsad furu, jalusidörr, höjd ca 80, 53x40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ytskador

684634

2019-11-24