Upsala-Ekeby Karlskrona matserivs
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UPSALA-EKEBY KARLSKRONA, matservis, porslin, 1900-talets mitt, guldbård, bestående av: 15 flata mattallrikar, 13 förrättstallrikar, 16 djupa tallrikar, 16 assietter, 2+1 skål, 3 uppläggningsfat, mattallrikens diameter 24 cm
Nagg
684640
2019-10-03