Barnbyrå 1800-talets slut
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BYRÅ, för barn, 1800-talets slut, björk, nyckelskyltar i mässing, höjd 35, 46x21 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Fötter saknas, smärre ytskador
684641
Päivämäärä:
2019-11-24