Barnbyrå 1800-talets slut

Barnbyrå 1800-talets slut
Barnbyrå 1800-talets slut
Barnbyrå 1800-talets slut
Barnbyrå 1800-talets slut
Barnbyrå 1800-talets slut
Barnbyrå 1800-talets slut

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BYRÅ, för barn, 1800-talets slut, björk, nyckelskyltar i mässing, höjd 35, 46x21 cm
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

Fötter saknas, smärre ytskador

684641

Päivämäärä:

2019-11-24