Byrå 1800-tal
2019-10-02
684650
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut, gråmålad, beslag i mässing, 4 lådor, höjd 114, 46x84 cm
Omarbetad