Takarmatur 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARAMATUR, 1900-talets första hälft, delvis etsad dekor av bladformationer, totalhöjd ca 52 diameter ca 49 cm
PROVENIENS: Stopalo

684656

2019-11-24