Takarmatur 1940/50-tal

Takarmatur 1940/50-tal
Takarmatur 1940/50-tal
Takarmatur 1940/50-tal
Takarmatur 1940/50-tal
Takarmatur 1940/50-tal
Takarmatur 1940/50-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1940/50-tal, stomme i bronserad metall, 5-armad, skärmar i bemålat glas, höjd ca 86, diameter 55 cm
PROVENIENS: Stopalo

684659

2019-11-24